Trešdiena, 2021. gada 20. janvāris 11:25
Vārda dienas: Aļģirds, Aļģis, Oļģerts, Orests
28. aprīlī plkst. 10 Pašvaldību savienībā notiks videokonference “Ekonomiskās izaugsmes atjaunošana: kā dzīvosim pēc ārkārtas situācijas?”.
Videokonferencē piedalīsies ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, ekonomists Jānis Ošlejs un profesors, kardiologs Andrejs Ērglis. Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.
Videokonferencē norisināsies diskusija par vairākiem jautājumiem: ekonomiskās izaugsmes atjaunošana pēc ārkārtējās situācijas, valdības atbalsts uzņēmējdarbībai, efektīvākā ekonomikas sildīšana, operatīvākie paņēmieni izkļūšanai no krīzes un tās sekmīga pārvarēšana, krīze kā iespēju laiks, reģionālā ekonomika pēckrīzes periodā u. c.
Tiešraidi varēs skatīties LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides, videoarhīvs – Tiešraide”, kā arī YouTube kanālā šeit (https://youtu.be/phYOifqoyKM).
Videokonferenci skatīt aicinām pašvaldību pārstāvjus, uzņēmējus un citus interesentus!
Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi tiesraide@lps.lv.
Laikraksta redakcija atrodas Mazā Pils ielā 1, Rīga LV-1050
Redakcijas e-pasta adrese: gunta@lps.lv
Lursoft laikrakstu bibliotēkā pieejami raksti no 01.01.2018